Zmiany dat premier płyt winylowych

Ostatnio informowałem o najnowszych planach wydawniczych związanych z płytami winylowymi albumów Watermark, Shepherd Moons (reedycje) oraz The Memory of Trees (pierwsze wydanie). Planowaną datą premiery wszystkich trzech pozycji był 21 października. Na dzień dzisiejszy z tą datą pozostaje na razie tylko album Watermark. Według Amazonu premiery dwóch pozostałych winyli zostały przesunięte na 11 listopada.
Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze przesunięcie premier tych wydań. Początkowo miały one ukazać się w kwietniu br. Nie wiadomo na tę chwilę, czy to jest polityka marketingowa Amazonu, czy też ewentualne opóźnienia premier spowodowane innymi przyczynami. Niestety trzeba na dzień dzisiejszy śledzić dalsze losy premier tych pozycji.

Dla przypomnienia… czekamy na premierę książki z nutami na pianino zawierającej wszystkie 14 utworów wersji Deluxe Edition albumu Dark Sky Island. Prawdopodobnie książka ukaże się w połowie listopada. Jeśli będą podane bliższe informacje od HalLeonard odnośnie książki, na pewno umieszczę je w newsach.