Występy z Clannad

Strona doczekała się nowego działu! Tym razem galerie z występami Enyi i wywiadami. Będą w nim umieszczane galerie z poszczególnych wystąpień różnego rodzaju Enyi oraz z wywiadów. Na pierwszy ogień – dwie galerie z Clannadem.

Na razie umieściłem dwie galerie – z programu As I Roved Out i z Lisdoonvarna Festival. Oba z 1982 roku. Ten pierwszy można obejrzeć na YouTube. Jest to novum wśród archiwalnych nagrań. Zostało umieszczone w styczniu br.

Dział z galeriami z wystąpieniami będzie zawierał też występy Enyi np. podczas rozdań nagród czy też ze spotkań promocyjnych poszczególnych albumów.

Jako nowość na stronie również można podziwiać nowy wygląd strony będącej menu do zdjęć z sekcji Media. Nowy wygląd można podziwiać tutaj. Wcześniej były umieszczone tam dosyć proste bannery. Postanowiłem je jednak zmienić na atrakcyjniej wyglądające miniaturki. Oczywiści każda z nich prowadzi do poszczególnych podstron z działami zdjęciowymi. Spokojnie, wszystko będzie na bieżąco aktualizowane w tym dziale.

Ponieważ pierwsze występy Enyi sięgają lat osiemdziesiątych, postanowiłem zrobić podział na lata: Clannad (1980-1982), 1988-1990, 1991-1999, 2000-2007 oraz 2008-2016. Jeśli kiedyś doczekamy się nowego albumu, wówczas zrobię kolejną podstronę z odpowiednią datą.

Enjoy! 🙂