SW jesien 2016 avatarO stronie:

Strona Silver Willows jest nieoficjalnym polskim portalem o Enyi i jej twórczości stworzony przez fana dla fanów. Strona ma charakter informacyjny o twórczości artystki – zawiera biografię, dyskografię, ciekawostki, teksty piosenek, galerie zdjęć, etc.

Prowadzę tę stronę od 15 listopada 2015 roku. Sukcesywnie umieszczam newsy związane z Enyą i jej twórczością oraz materiały w tworzonych przeze mnie poszczególnych działach i sekcjach.

Autor i Redaktor – Mateusz Szymczak


Prawa autorskie (strona, kanał YT, profil FB):

Wszystkie materiały przedstawione na stronie są umieszczone wyłącznie jako materiały informacyjne. Nie zarabiam na nich w żaden sposób i nie przypisuję ich na swoją własność.

Prawa autorskie umieszczone na stronie w stopce odnoszą się wyłącznie do posiadania przeze mnie portalu. Odnoszą się też do mojej pracy nad stroną i umieszczanymi materiałami. Tak więc bez mojej wiedzy i zgody nie mogą być dalej rozpowszechniane.

Wszystkie prawa do muzyki ma wytwórnia Warner Music. Jestem w kontakcie z polskim odziałem wytwórni mieszczącym się w Warszawie. Mam zgodę na publikację materiałów w celach informacyjnych.

Poszczególne zdjęcia również mają swoich autorów i tylko prawowici autorzy mają do nich pełne prawa. Nie przywłaszczam ich sobie w żaden sposób.

Ani na stronie, ani na kanale YT nie umieszczam nagrań z telewizji z wystąpieniami Enyi. Nie umieszczam również pełnych (ani fragmentów) teledysków.
Zdjęcia z programów telewizyjnych i teledysków umieszczam jako materiały informacyjne.

Wszystkie zdjęcia promujące dane albumy, single, kolekcje, etc., są opatrywane (występujące pojedynczo lub w galeriach) informacją odnośnie ich autorów.


Informacje techniczne:

Strona od samego początku jest tworzona w WordPress. Wszystkie wykorzystane motywy (obecny jak i umieszczane w przeszłości i w przyszłości) są responsywne. Tak więc śmiało można przeglądać stronę zarówno jak na komputerze (każda przeglądarka internetowa), na telewizorze i urządzeniach przenośnych (tel. komórkowy, tablet, iPhone, etc.).

Staram się umieszczać wyłącznie responsywnych wtyczek uatrakcyjniających wygląd strony. Jednak niektóre mogą być wyświetlane w pełni poprawnie wyłącznie na komputerze.