Dyskografia – spis wszystkich utworów

Prace nad pełną dyskografią trwają. Na początek – zanim opublikuję pełne strony o poszczególnych pozycjach z dyskografii Enyi – postanowiłem umieścić pełną listę piosenek i utworów instrumentalnych.

Fragm. spisu niealbumowych utworów
Fragm. spisu niealbumowych utworów

W spisie tym podział jest prosty – najgłówniejsze utwory są podzielone na albumy – to podstawa w całej dyskografii. Wszystkie pozostałe utwory niealbumowe umieściłem jako drugą listę. Znaleźć można więc w niej spis wszystkich utworów Enyi, które pojawiają się na singlach, kolekcjach i płytach ze ścieżkami dźwiękowymi do filmów, do których Enya skomponowała muzykę. W spisie niealbumowych utworów pomijałem piosenki edytowane, jak np. Anywhere Is, Wild Child, Orinoco Flow, etc.

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie albumów/singli/kolekcji/sampli – takie jak teksty piosenek, okładki, opisy Romy, etc. będzie można znaleźć w poszczególnych poddziałach im poświęconych w ogólnej sekcji Muzyka. Z czasem będą się pojawiały wszystkie te poddziały – intensywnie nad nimi pracuję.

Dla ułatwienia każdą listę utworów (albumowych i niealbumowych) dałem jako ukryte listy do rozwijania. Dzięki temu nie będzie dużej ilości przewijania strony. Podobnie zrobię z pełnymi tekstami piosenek.

Spis wszystkich piosenek i utworów instrumentalnych znaleźć można w Dyskografii.